• صرفه جویی در زمان و هزینه
 • تجربه داشتن پیج اینستاگرام حرفه ای به سادگی
 • نداشتن دغدغه برای پیداکردن متخصصین موردنیاز
 • پکیج های اقتصادی ماهانه و ویژه انواع کسب و کارها
 • تجربه کيفيت بالای خدمات با هزینه های کارشناسی شده و مناسب
 • گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از نتیجه کار
 • امکان پیدا کردن تمام تخصص های مورد نياز شما برای اينستاگرام در سطح حرفه ای
 • امکان استفاده از خدمات متخصصین سراسر کشور
 • سرويس استخدام بلاگر، مدل، استراتژیست، سناریونویس، عکاس و فیلمبردار و تدوینگر با موبایل برای اولين بار در ايران
 • نبود تنش میان متخصصین و کسب و کارها با توجه به داوری دیدنت

ثبت نام در سایت بسیار ساده است. برای این کار از قسمت بالای سایت روی دکمه عضویت در دیدنت، کلیک کرده و در صفحه باز شده، فرم ثبت نام در سامانه دیدنت را تکمیل نمائید سپس نقش کسب و کار را انتخاب کنید؛ بعد از تکمیل ثبت نام به صورت خودکار وارد پنل کاربری خود می‌شوید.

در صورتی که دکمه خروج از پنل را نزده باشید، هر بار برای ورود به پنل می‌توانید از طریق لینک http://www.deednet.ir وارد سایت، از قسمت بالای آن روی دکمه داشبورد کاربری کلیلک کرده و وارد پنل خود شوید. در غیر این صورت، در سایت روی دکمه ورود به دیدنت هاب کلیک و در صفحه باز شده، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده، سپس پنل کاربری خود را مشاهده کنید.


همانطور که متخصصین و سفیران برای حفظ کیفیت کار، پیگیری‌های بعدی و همچنین عدم سوء استفاده افراد متفرقه برای ورود به کسب و کار شما، با عنوان متخصص، تایید هویت می‌شوند؛ متخصصین هم برای مراجعه به کسب و کار ها باید اطمینان خاطر از کارفرمای خود داشته باشند.

 • پرداخت الکترونیکی از طریق وب سایت
 • از طریق کارت به کارت، به شماره کارت: 5047-0610-1874-9222

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید درخواست خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیر کاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت و در اولین ساعات کاری روز بعد با اولویت بالاتر، انجام خواهد شد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع و پرداخت ناموفق باشد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک می‌ماند؛ بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما باز می‌گرداند. در صورت عدم بازگشت پول تا 72 ساعت، برای برطرف سازی مغایرت، با دیدنت تماس بگیرید. 

برای فراهم سازی امنیت کامل، هیچ گونه اطلاعات مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما، ذخیره نمی‌گردد. سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد. در سایر موارد نیز، حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید، صورت گرفته است. همچنین می توانید نماد اعتماد الکترونیک را از این لینک مشاهده نمایید.

بله، این امکان وجود دارد شما می توانید همزمان هم به عنوان کسب و کار و هم به عنوان متخصص در سیستم ثبت نام کنید.

مهلت انجام خدمات در حالت معمولی تا دو هفته است ولی در زمان افتتاحیه مهلت انجام خدمات تا یک ماه است. چنانچه در مدت تعیین شده به هر دلیلی دیدنت نتوانست گروه کاری را تشکیل دهد، ضمن عذرخواهی از کسب و کار محترم مبلغ بصورت کامل عودت داده می شود.

فعلا به دلیل محدود بودن تعداد متخصصین این امکان وجود ندارد؛ اما در آینده فعال خواهد شد.

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

برای اطلاع از وضعیت خدمات، می توانید وارد پنل کاربری (داشبورد) خود شده و در قسمت گروه کاری از جزئیات فعالیت متخصصین مطلع شوید.

بله، شما می توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار وارد پنل کاربری (داشبورد) خود شوید، سپس از قسمت منو و پروفایل کاربری می‌توانید نام کاربری و رمز عبور و موارد دیگر را تغییر دهید.

بله، با پرداخت هزینه ای جزئی کارشناسان ما متخصصین موردنیاز شما را استخدام می کنند.