سوالات متداول متخصصین

صفحه نخست / متخصصین / سوالات متداول متخصصین

تمام افرادی که در تخصص‌های گفته شده از توانایی و مهارت‌های خود اطمینان کافی دارند و می توانند خدمات حرفه‌ای خود را در زمان مقرر تحویل دهند، امکان ثبت‌نام در این سرویس را دارند؛ و می توانند به عنوان متخصص دیدنت فعالیت کنند.
تایید صلاحیت شما با پرسشنامه‌‌ای که برای هر تخصص تهیه شده است، توسط کارشناسان دیدنت سنجیده و بررسی خواهد شد و در صورتی که مهارت‌های فرد به حد نصاب موردنیاز دیدنت نرسد، امکان همکاری با این سرویس را از دست خواهد داد.

یکی از ارکان اساسی در سرویس دیدنت متخصصین حرفه‌ای هستن که میتونن خدمات خودشون رو به راحتی به کسب‌وکارها ارائه بدن و درآمد داشته باشن.
بعد از ثبت‌نام و احراز صلاحیت متخصص، ابتدا کارشناسان دیدنت خواسته کسب‌وکارها رو بررسی میکنن و اونها رو به صورت شفاف و مکتوب از طریق پنل کاربری به اطلاع شما می‌رسونن؛ که در صورت تایید شما فرآیند انجام پروژه شروع خواهد شد.
با این روش متخصص نگرانی‌ای بابت دریافت پروژه و خواسته‌های بیش از اندازه کارفرما نداره و درآمد به میزان فعالیت خواهد بود؛ در نتیجه متخصص فقط روی انجام بهتر پروژه‌ها تمرکز میکنه.

حق الزحمه متخصصین در این سرویس بعد از بررسی‌های فراوان برای هر تخصص و بر اساس میزان فعالیت در هر وظیفه، تعیین شده تا عدالت برای متخصصین رعایت بشه.
هر متخصص کیف پول مخصوص خودش رو در پنل کاربری داره که بعد از پایان هر پروژه، در صورت تایید کارشناسان دیدنت و رضایت کارفرما، حق الزحمه به آن واریز خواهد شد.
طرف حساب شما دیدنته پس نگرانی ای از بابت پرداخت نشدن حقوقتون نداشته باشین!

  • در اختیار داشتن زمان و انجام کار بدون حضور فیزیکی در محل کار برای اکثر متخصصین و کسب درآمد با موبايل
  • گرفتن پروژه بدون دغدغه‌ها پیدا کردن مشتری
  • امکان کار کردن با کسب‌وکارهای مختلف از سراسر کشور
  • امکان کار کردن به صورت همزمان روی چند پروژه
  • تسویه حساب در پایان پروژه و برداشت از کیف پول در زمان دلخواه
  • عدم دنیاز به سرمایه برای شروع کار
  • درآمد بسیار خوب و متناسب با وظایف و فعالیت شخص
  • نبود تنش میان متخصصین و کارفرماها با توجه به داوری دیدنت
  • سرويس استخدام بلاگر، مدل، استراتژیست، سناریونویس، عکاس و فیلمبردار و تدوینگر با موبایل براي اولين بار در ايران

ثبت نام در سایت بسیار ساده است. برای این کار از قسمت بالای سایت، روی عضویت در دیدنِت کلیک کرده و در صفحه ای که باز می شود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. سپس پروفایل متخصص را برای خود ایجاد کرده و پرسشنامه تخصص موردنظر و پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید. بعد از احراز صلاحیت و هویت پروژه ها به شما ارجاع می شود.

بله، این امکان وجود دارد که می‌توانید، همزمان هم به عنوان کسب و کار و هم به عنوان متخصص، در سیستم ثبت نام کنید و از خدمات دیدنت بهره ببرید.

در پنل کاربری متخصصین یک کیف پول برای هر متخصص در نظر گرفته شده؛ که حقوق آن ها در پایان هر پروژه در کیف پول شارژ می‌گردد.

بله، متخصص می‌تواند تا 3 پروژه را نپذیرد؛ که در این صورت در هر بار انصراف از پروژه با از دست دادن اولویت و دریافت یک امتیاز منفی به انتهای صف می‌رود؛ همچنین با 3 امتیاز منفی اخطار مسدود شدن حساب کاربری دریافت خواهد کرد.

در صورت انصراف از پروژه و رسیدن به سقف مجاز آن توسط متخصص، کارشناس برای وی اخطار صادر می‌کند که با خطای دیگر حسابش غیر فعال می شود و این اخطار تا 2 ماه باقی خواهد ماند.

اگر متخصص در حین پروژه به هر دلیلی انصراف دهد؛ مبلغی به عنوان جریمه از حسابش کسر می‌گردد و در صورتی که موجودی کافی نباشد، حسابش مسدود خواهد شد. برای فعال کردن حساب کاربری، باید مبلغ جریمه به همراه شارژ مجدد حساب، پرداخت شود.

در صورتی که برقراری ارتباط خارج از چهار چوب سرویس دیدنت با کسب و کار محرز شود حساب کاربری متخصص مسدود و امکان برداشت از کیف پول را نیز ندارد.